• Kharma Elegance Loudspeaker Cable

Kable głośnikowe Kharma Elegance

długość
2m
11875.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Hybrydowa technologia SNC™ jest stosowana w Elegance Cable Collection, a zatem również w Elegance Loudspeaker Cable. Kable Elegance są wykonane w optymalnym stosunku ceny do jakości, zawierają też oddzielną komorową strukturę przewodników, podobnie jak w kolekcji Exquisite i Enigma Veyron Cable Collection. To sprawia, że Elegance Cables doskonale współgrają z kolumnami z tych serii.

Kable Elegance zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do kolekcji głośników Elegance zarówno w warstwie dźwiękowej, jak i estetycznej. Dlatego też wykończone są z tego samego materiału, co lamówka głośników, z chromu. Pozostałe części kabla głośnikowego Elegance to elementy z anodyzowanego na czarno aluminium i srebrne widełki. Pasuje do kolorów i materiałów użytych w całej kolekcji Elegance.

Elegance Loudspeaker Cable opiera się na przewodnikach z czystego srebra w połączeniu z żyłką z włókna węglowego. To daje hybrydową konstrukcję przewodnika, która zapewnia tak wiele wrażeń akustycznych. Elastyczne przewody rurowe indywidualnie zamykają wszystkie przewodniki, wykorzystując w pełni potencjał izolacji powietrznej.

 

Najważniejsze cechy:

Minimalna długość

2 metry

Model

KLC-EL-1.0

 

Wtyki

widełki


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie