• Spendor A1W

Głośnik Spendor A1W to głośnik Spendor A1 z uchwytem ściennym przymocowanym do głośnika.

Spendor kolorystyka
4995.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Najnowsze kolumny z serii A nie wymagają od słuchacza posiadania dużej przestrzeni odsłuchowej ani wysokiego budżetu, żeby zagwarantować mu niesamowicie otwarte, dynamiczne i wciągające brzmienie. Bez względu na wybrany model każdy miłośnik muzyki odkryje na nowo swoje nagrania.

Smukłe, małe i zgrabne, dzięki czemu z łatwością ustawisz je nawet w małym pomieszczeniu. A jednocześnie wielkie duchem, dzięki czemu odsłonią całe piękno muzyki, ukazując pełną skalę i dynamikę brzmienia. Naszym inżynierom udało się wdrożyć w serii A innowacyjne rozwiązania, dzięki którym głośniki wpasują się idealnie praktycznie w każdy system audio.

Seria A firmy Spendor od początku swojego istnienia zawsze potrafiła zaprezentować dźwięk w sposób zaskakująco żywy, niespotykany w tej klasie konstrukcji. To najwszechstronniejsze brzmieniowo i użytkowo głośniki, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, przy założeniu że nie wchodzimy w wysokie progi cenowe.

A1 to najmniejszy model z linii A. Blisko spokrewniony z modelem Classic 3/5 został zaprojektowany jako uniwersalny monitor wielozadaniowy. Odsłuch stereo lub implementacja w systemie kina domowego? Żaden problem. Niewielkie rozmiary i dźwięk który potrafi zadziwić swoją skalą – to główne cechy A1.

Model A1 to także naturalność, zwartość i klarowność – klasyka brytyjskiego brzmienia. Sprawdzi się idealnie w towarzystwie praktycznie każdego wzmacniacza lub amplitunera kina domowego. Najlepsze rezultaty model A1 będzie w stanie zaprezentować w pomieszczeniach do około 20 m kw.

Konstrukcja 2-drożna konstrukcja
Typ obudowy zamknięta
Głośnik wysokotonowy 22 mm
Głośnik nisko-średniotonowy 150 mm, membrana Spendor EP77
Efektywność 84 dB (1 W, 1 m)
Częstotliwość podziału 4.2 kHz
Pasmo przenoszenia 55 Hz – 25 kHz
Impedancja nominalna 8 Ω
Moc wzmacniacza 30-150 W
Wymiary  305 x 165 x 190 mm
Waga 5 kg
Kolor Czarny Dąb, Orzech, Jasny Dąb, Satynowa Biel
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question