• Audiovector Zero Compression Avantgarde Arrete

To szczególnie dopracowana, perfekcyjna wersja kabli ZERO Avantgarde. Choć za dźwiękiem kabli Arreté nie stoi czarna magia, zamiast opowiadać o szczegółach budowy wolelibyśmy po prostu powiedzieć, że każdy aspekt techniczny został dopracowany do n-tego poziomu. Cena za parę.

długość
3.15m
21490.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Konstruowanie kabli głośnikowych nie jest czarną magią, choć niektórzy tak twierdzą. Kiedy rozpoczęliśmy projekt, który zakończył się naszymi kablami Zero, mieliśmy bardzo dobry pomysł na to, co chcemy osiągnąć.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy użyć czystej miedzi i wysokiej jakości ekranowania. Wiedzieliśmy też, że nie chcemy pogarszać dynamiki naszych kolumn – wręcz przeciwnie: mieliśmy przeczucie, że większość kabli działa jak „hamulec”, zamiast przekazywać sygnał do głośników z maksymalną szybkością.

Wiedzieliśmy też, że sensowne jest stosowanie tych samych zasad okablowania na zewnątrz głośników, jak i wewnątrz. Oznacza to czystą miedź, określoną liczbę żył, a także inną grubość dla plusa i minusa. Badania nad efektem lutowania i zaciskania razem kabli i wtyków wykazały, że zaciskanie po prostu brzmi o wiele lepiej.


  • budowa asymetryczna
  • wysoka jakość komponentów
  • kabel głośnikowy Audiovector ZERO Compression Avantgarde Arreté został dopracowany w 100%, to ulepszona wersja kabla ZERO Avantgarde, który jest już świetny sam w sobie, bez wahania możemy poinformować o tym, że każdy aspekt tego przewodu został dopracowany do najwyższej potęgi
  • uznaliśmy także, że niezwykle istotne jest, aby stosować kable o takich samych formułach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz głośników, oznacza to dla nas taką samą czystość miedzi, określoną liczbę żył w przewodzie, a także ich grubość
  •  długość : 2 x 3.15m
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie