• Kharma Elegance dB7 / dB7-S

Kolumny podłogowe Kharma Elegance dB7 / dB7-S

52250.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon
  • Dzięki pełnej palecie różnego rodzaju ulepszeń technologicznych i szczegółowej wiedzy, Elegance dB7 / dB7-S został stworzony jako odnowione holenderskie arcydzieło.

Elegance dB7 / dB7-S jest znany jako następca Ceramique 3.2 FE, który został wprowadzony w 1998 roku. 3.2 FE został ulepszony w wielu dziedzinach, w tym w przetwornikach, złączach i okablowaniu wewnętrznym. Dzięki kompaktowym rozmiarom Elegance dB7 / dB7-S wytwarza bas, który jest jeszcze bardziej imponujący. Połączenie ulepszeń technologicznych z eleganckim wzornictwem i szczegółowymi wykończeniami sprawia, że dB7 / dB7-S z łatwością wkomponują się w każdy salon.

Jeśli na końcu nazwy modelu znajduje się -S, stosowana jest obróbka Signature. Zabieg ten odnosi się do modernizacji obudowy i przetwornika.

Kharma zaprezentowała linię głośników Elegance i dB7-S na formalny debiut w Ameryce Północnej, który został uhonorowany nagrodą CES Innovations Award. Głośnik był oceniany pod kątem różnych dziedzin inżynierii, walorów estetycznych projektu, wartości użytkownika i oczywiście jego innowacyjnego elementu. dB7-S został oceniony przez wybitny panel niezależnych projektantów przemysłowych, niezależnych inżynierów i członków mediów branżowych, aby uhonorować wybitne wzornictwo i inżynierię w najnowocześniejszych produktach elektroniki użytkowej w 29 kategoriach produktów.

Jedną z wielu przeprojektowanych części Elegance jest maskownica dB7. Nowa, ulepszona umożliwi montaż za pomocą wbudowanych magnesów, co pozwala swobodnie dostosować Elegance dB7 do własnego stylu. Z maskownicą Elegance daje poczucie klasy i luksusu, podczas gdy dB7 bez niej pokazuje piękno kompozytowych przetworników. Dlatego Elegance dB7 z łatwością wkomponuje się zarówno we współczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrza.

Przetwornik Kharma Omega-7: W sekcji średniotonowej sterownik Kharma Composite Driver w wersji standardowej jest zamieniony na przetwornik  Kharma Omega-7 w wersji Signature. Ten przetwornik Omega-7 oparty jest na włóknie węglowym Ultra High Modulus. Zastosowanie tego niezwykle sztywnego włókna węglowego i unikalnej żywicy, wraz z zastrzeżonym procesem produkcyjnym, przesuwa częstotliwości rozbicia stożka, w porównaniu z przetwornikiem Kharma Composite, do jeszcze bardziej wyrafinowanego poziomu doskonałości. To ulepszenie przetwornika  jest jedynym ulepszeniem, które zmienia również wygląd głośnika. Pozostałe ulepszenia  są słyszalne tylko ze względu na ich wewnętrzne zastosowanie.

Mieszanka redukująca wibracje: Zwrotnica i otwór bass reflex  na tylnej ściance  Elegance są pokryte specjalną mieszanką, aby złagodzić mechaniczne wibracje do najniższego punktu dozwolonego przez prawa fizyki.

Ulepszone tłumienie: tłumienie akustyczne wnętrza obudowy zostałowzmocnione, aby lepiej pochłaniać całą energię w szerokim zakresie częstotliwości.

Ulepszone okablowanie wewnętrzne: Przekrój powierzchni przewodzącej okablowania wewnętrznego został zwiększony, aby zapewnić bardziej wyrafinowaną transmisję sygnału między zwrotnicą a przetwornikami.

Układ

dwudrożny

Pasmo przenoszenia

29 – 30,000 Hz

Impedancja

8 ohm

Skuteczność

88 dB

Moc znamionowa

300 watt

Wymiary

1011 x 358 x 586 mm (wys. x szer. x gł.)

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie