• Kharma Exquisite Midi Signature

Kolumny podłogowe Kharma Exquisite Midi Signature

201875.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Tworzenie głośnika Kharma Exquisite to długi proces. Szukasz idealnego kształtu, materiałów i dźwięku, aby uzyskać poczucie wdzięcznej elegancji, której można oczekiwać od ręcznie wykonanego głośnika. Kharma Exquisite Midi to najmniejszy głośnik z kolekcji Exquisite, ale z łatwością wypełni pomieszczenie swoją muzyczną wydajnością. Ponadczasowy design i technologiczne detale, których nie można sobie wyobrazić, to fundamenty Exquisite Midi, dzięki którym głośnik jest znany i lubiany na całym świecie.

Masywna obudowa wykonana jest z laminatu wysokociśnieniowego (HPL). Jest dziełem sztuki pod każdym względem, od zastosowania doskonałych materiałów po konstrukcję i wykończenie, wszystko jest wyjątkowe. Zastosowanie płyt HPL powoduje, że drgania mechaniczne obudowy tłumią się niemal do zera.

To tłumienie drgań jest niezwykle ważne, ponieważ obudowa absolutnie nie powinna mieć żadnego wpływu  na  samo pole dźwiękowe. Nie powinna emanować wibracjami, co jest realizowane dzięki doborowi materiałów.

Co więcej, cała energia z głośników, która jest uwięziona w głośniku, powinna zostać pochłonięta przez obudowę. Jest to dokonane przez połączenie ekstremalnie gęstych płyt HPL i wyrafinowanego tłumienia akustycznego. Tłumienie to jest w stanie pochłaniać energię w szerokim spektrum częstotliwości.

Bez wątpienia jakość jest gwarantowana przez zastosowanie głośnika wysokotonowego Diamond jako standardu w kolekcji Exquisite. Te przetworniki wysokotonowe to prawdziwe cuda techniki. Głośniki wysokotonowe mają membranę diamentową, która została zrealizowana w tzw. procesie CVD. Dzięki temu procesowi uzyskuje się niesamowitą sztywność przy minimalnej grubości zaledwie 50 μm. Zauważ, że ludzki włos mieści się w zakresie od 17 do 180 μm. Stożek jest najważniejszą częścią głośnika wysokotonowego, a ponieważ ten stożek jest wykonany z diamentu, głośnik jest w stanie generować imponująco czyste wysokie częstotliwości.

Układ

czterodrożny

Pasmo przenoszenia

23 – 90,000 Hz

Impedancja

4 ohm

Skuteczność

90 dB

Moc znamionowa

500 watt

Wymiary

1013 x 390 x 647 mm (wys. x szer. x gł.)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie