• Kharma Exquisite Classique

Kolumny podłogowe Kharma Exquisite Classique

522500.00
couples Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Kharma Exquisite Classique jest podstawowym modelem serii  Exquisite  i pokazuje oddanie Kharma bez kompromisów. Exquisite Classique był wcześniej znany jako Exquisite Reference, miał zmienioną nazwę, ponieważ można go określić jako klasyczny model Exquisite Collection. Exquisite Classique jest wyposażony w charakterystyczną obróbkę Kharma, która jest wdrożona w celu poprawy właściwości wibracyjnych obudowy przetwornika, oraz poprawy o obszarze  pola magnetycznego, przy zastosowaniu opatentowanych technologii. 

Co więcej, niesamowita dbałość o szczegóły doprowadziła do zastosowania w okablowaniu wewnętrznym czystego srebra i stopów złota. W rezultacie Exquisite Classique osiągnęła teraz niewiarygodny poziom szczegółowości.

Exquisite Classique jest dziełem sztuki pod każdym względem, od zastosowania doskonałych materiałów po konstrukcję i wykończenie, wszystko jest wyjątkowe. Obudowa składa się z pionowo ułożonych paneli ze starannie obliczonymi wycięciami w kształcie nieregularności, co minimalizuje rezonans powietrzny. Minimalizacja rezonansu przenoszonego przez powietrze wewnątrz obudowy jest ważna, ponieważ obudowa nie powinna mieć żadnego wpływu na dźwięk.

Kombinacja wysokociśnieniowych paneli laminowanych, nieregularnych wykrojów, wyrafinowanego tłumienia akustycznego i substancji odsprzęgającej między panelami, aby zapobiec przemieszczaniu się energii pochodzącej z konstrukcji z jednego panelu do drugiego, gwarantuje obudowę pozbawioną rezonansu własnego . W rezultacie Exquisite Classique ma opatentowaną obudowę, która nie wpływa na fale dźwiękowe. Dosłownie każda forma i każdy szczegół w Exquisite Classique ma docelowo stworzyć czysty dźwięk.

Exquisite może osiągnąć zadziwiającą muzykalność dzięki zastosowaniu złożonych technik zwrotnic, które mogą być postrzegane jako bijące serce tego głośnika. Złożony, opracowany przez nas crossover poprowadzi wszystkie przetworniki do właściwego balansu muzycznego. Zwrotnica może być postrzegana jako dyrygent orkiestry, który musi zamienić informacje odbierane przez kabel głośnikowy w spektakl muzyczny, jakby czytano je z nut.

Kharma do perfekcji opanowała sztukę zachowywania muzycznej całości dzięki opatentowanej technice zwrotnicy stosowanej w Exquisite Grand. Technika ta jest rzadko stosowana przez innych producentów ze względu na jej złożoność. Crossoverem Kharma generuje pasmo przenoszenia, w którym po prostu nie ma luki w informacjach. 

Układ

trójdrożny

Pasmo przenoszenia

22 – 90,000 Hz

Impedancja

4 ohm

Skuteczność

90 dB

Moc znamionowa

500 watt

Wymiary

1270 x 565 x 849 mm (wys. x szer. x gł.)

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question