• Sluchawki FiiO JD3

Słuchawki FiiO JD3. Cena za sztukę.

99.00
89.1 price with code C173F51F97
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

FiiO JD3 to model dokanałowych słuchawek wyposażonych w potężny przetwornik z magnesem neodymowym. Zostały one wykonane ze stali nierdzewnej. Wewnętrzna konstrukcja słuchawek pochłania odbicia dźwięku. Słuchawki wyposażono w pilot z mikrofonem HD znajdujący się na kablu oraz prosty wtyk mini Jack wykonany ze stopu aluminium. Dla łatwego rozróżnienia, kanały słuchawek zostały oznaczone kolorami (niebieskim i czerwonym).

łuchawki FiiO JD3 wyposażono w dynamiczny przetwornik basowy o średnicy 9,2 mm. Materiały tworzące jego kompozytową membranę, zostały starannie dobrane, aby uzyskać wyjątkowy dźwięk. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie głębokich basów, soczystej średnicy i żywych tonów wysokich. Dodatkowo wewnętrzna struktura z podwójną wnęką została starannie zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi doskonałe brzmienie basów. Pozwoli Ci to łatwiej wciągnąć się w rytm Twoich ulubionych kawałków.

Słuchawki FiiO JD3 otrzymały certyfikat Hi-Res Audio od JAS (Japan Audio Society) oraz CEA (Consumer Electronics Association), w uznaniu za zdolność do dostarczania dokładnego, wysokiej jakości dźwięku zgodnie z zamierzeniami artysty.

Wewnętrzna konstrukcja akustyczna została specjalnie stworzona, aby zapewnić użytkownikowi maksymalne wykorzystanie przetwornika. Szczególną uwagę zwrócono na to, aby tony wysokie i średnie były przejrzyste oraz odpowiednio jasne, bez poświęcania mocnego i teksturowanego basu. Dzięki temu możesz doświadczyć w pełni możliwości przetwornika słuchawek dokanałowych FiiO JD3.

W słuchawkach JD3 zastosowano opatentowany przez markę FiiO zrównoważony system redukcji ciśnienia akustycznego. Aby uzyskać odpowiednią jakość dźwięku, przetwornik ma możliwość poruszania się w razie potrzeby. Równoważenie ciśnienia powietrza wewnątrz i na zewnątrz słuchawek JD3 zmniejsza zniekształcenia, pozwalając na reprodukcję czystszych, wyraźniejszych basów.

Dodatkowo dla wygody użytkowania w słuchawkach zastosowano zrównoważony system redukcji nacisku, który eliminuje ucisk na bębenek ucha, umożliwiając dłuższe słuchanie bez uczucia dyskomfortu.

 

Łączność
Przewodowe
Budowa słuchawek
Douszne
Składana konstrukcja
Nie
System audio
Stereo 2.0
Redukcja hałasu
Nie
Średnica membrany
9,2 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek
10 ~ 40000 Hz
Impedancja słuchawek
16 Ω
Czułość słuchawek
107 dB
Regulacja głośności
Tak
Wbudowany mikrofon
Posiada, na kablu
Odłączany mikrofon
Nie
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Długość kabla
1,2 m
Odłączany kabel
Nie
Kompatybilność
Android
iOS
Zastosowane technologie
Certyfikat Hi-Res Audio
Materiał nauszników
nie dotyczy
Dodatkowe informacje
Magnes neodymowy
Przetwornik dynamiczny
Pilot z mikrofonem na kablu
Kabel z miedzi beztlenowej
Odbieranie połączeń
Kończenie połączeń
Sterowanie muzyką
Kolor
Srebrny
Dołączone akcesoria
Etui
Wkładki (XS, S, M, L) - 4 pary
Instrukcja obsługi
Waga
19,3 g
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question