• Kharma Exquisite Interconnect Cable

długość
1m
30875.00
opak Add to wishlist
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Leave your phone

Kharma znana jest z bogatej historii i stosowania najnowocześniejszych technologii we wszystkich kolekcjach. Teraz dziedzictwo i technologia łączą się ze sobą, tworząc kolekcję Exquisite Cable Collection. Exquisite Interconnect Cable wykorzystuje solidne przewodniki srebrno-złote i węglowe.

Struktura przewodnika jest chroniona trójwarstwowym ekranowaniem przed zakłóceniami mechanicznymi i elektromagnetycznymi. Osłona z prawdziwej skóry i rurki redukujące drgania tworzą technologię, która umożliwia znaczącą poprawę redukcji zakłóceń ścieżki sygnału.

Nawet estetyczne piękno pełni swoją rolę. Każdy szczegół produktu Kharma ma przydatną funkcję, także nowe wtyki RCA. Przekręcając specjalną blokadę Kharma-twist-lock, możesz stworzyć doskonałą powierzchnię styku kabla RCA do terminala.

Estetyczne cechy kolekcji Exquisite są widoczne w każdym szczególe kolekcji kabli. Połączenie srebra i złota można znaleźć w zewnętrznym wyglądzie kabla i wykończenia, jednak ta kombinacja jest również stosowana wewnętrznie w przewodnikach Silver-Gold. Nawet XLR zawiera posrebrzane styki, a RCA ma środkowy pin z czystego srebra. Nie poczyniono żadnych kompromisów w najmniejszych szczegółach, co zaowocowało absolutną synergią w kolekcji Exquisite.

 

Najważniejsze cechy:

Minimalna długość

1 metr

Model

KIC-EX-1.0 lub KDC-EX-1.0

Wtyki

XLR lub RCA

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question