• Acoustic Energy AE300

Acoustic Energy kolorystyka
Acoustick Energy Stand
3390.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

AE300 to kompaktowy głośnik podstawkowy odpowiedni do małych i średnich pomieszczeń. Kontynuując wielokrotnie nagradzany AE100, oferuje znaczący krok naprzód zarówno pod względem jakości dźwięku, materiałów, jak i wykończenia obudowy.

 

Wywodząc swój rodowód z oryginalnego AE1, AE300 wykorzystuje najnowszą generację naszego 130-milimetrowego przetwornika średniotonowego. Wyposażony w zupełnie nowy stożek ceramiczny z aluminium typu sandwich o ultrapłytkim profilu i ultrawysokiej mocy, system silnika dalekiego rzutu, ten nowy przetwornik oferuje lepszą dyspersję, rozszerzone uderzenie basu i ogólną moc.

 

Dla serii 300 opracowano nowy, aluminiowy głośnik wysokotonowy o średnicy 28 mm, który zapewnia wysoką moc i niski rezonans podstawowy w celu zmniejszenia zniekształceń. Jednak główną zaletą tego nowego projektu jest doskonała charakterystyka dyspersji dzięki naszym falowodom z technologią Wide Dispersion. Falowody kształtują moc wyjściową głośnika wysokotonowego, aby dopasować go do głośnika niskotonowego i zapewniają szerszy sweet-spot w środowisku odsłuchowym.

 

Obojętna obudowa z 18-milimetrowej płyty MDF o wysokiej gęstości wykorzystuje opatentowaną technologię usztywniania zaczerpniętą z wielokrotnie nagradzanej serii referencyjnej, aby zmniejszyć zabarwienie obudowy i umożliwić nowym przetwornikom swobodne oddychanie w środowisku odsłuchowym. Kanał kanałowy w kształcie szczeliny z tyłu głośnika zwiększa moc basów i został starannie opracowany, aby zredukować efekt turbulencji powietrza z czystym, niezniekształconym basem.

 

Rezultatem jest produkt audio z czystymi, uporządkowanymi liniami, zapewniający ekscytującą i mocną prezentację, której wymagający właściciele Acoustic Energy oczekują od ponad 30 lat.

 

Wykończony w kolorze czarnym z połyskiem fortepianowym, białym lub satynowym fornirem z prawdziwego drewna orzechowego, AE300 z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój domu umieszczony na stojakach głośnikowych lub półkach na książki.

Głośnik niskotonowy 130 mm ceramiczno-aluminiowy

Głośnik wysokotonowy 28 mm kopułka

Zakres częstotliwości 45 Hz – 30 kHz

Efektywność 86 dB

Rekomendowana moc 100 W

Częstotliwość podziału 2.8 kHz

Impedancja 6 ohms

Wymiary W×S×G 300 x 175 x 260 mm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie