• Emotiva BasX A-150

Emotiva BasX A-150: stereofoniczny wzmacniacz mocy. Produkt w stanie idealnym.

1800.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

 

BasX: Podstawa doskonałego systemu audio

Kiedy zaczynasz budować system audio, marzysz przede wszystkim o wspaniałym brzmieniu wzbogacającym Twoje życie. Nie chodzi o wydawanie masy pieniędzy, wielkie złote pokrętła czy piloty inkrustowane drogimi kamieniami. Nie potrzebujesz miliona niepotrzebnych funkcji, z których nigdy nie skorzystasz. Kluczem do budowy dobrego systemu są racjonalnie zaprojektowane komponenty łączące świetną jakość techniczną z doskonałym brzmieniem.

Wszystkie urządzenia Emotiva BasX zostały zaprojektowane od podstaw w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Wyposażone we wszystkie funkcje pozwalające na osiągnięcie wykorzystanie pełni możliwości oferują doskonałe brzmienie jako część każdego współczesnego domowego systemu wysokiej klasy.

 

BasX: Wyjątkowe urządzenia audio

Jako producent domowego sprzętu audio, zauważyliśmy że sporo osób nie ma w swoich domach przyzwoitego dźwięku. Niektórych nie stać na kupno drogich urządzeń, inni nie mają czasu na konfigurację skomplikowanych systemów i naukę ich obsługi. Właśnie dlatego stworzyliśmy linię urządzeń BasX. Łączą one doskonałe brzmienie, dokładnie przemyślany zestaw łatwych w obsłudze funkcji, trwałą budowę i proste, lecz eleganckie wzornictwo.

Komponenty linii BasX oferują niezbyt często spotykany zestaw cech: świetne brzmienie, prostą obsługę i doskonałą cenę. Wszystkie urządzenia linii są dostępne dla przeciętnego melomana. Nie musisz być bogaczem, by je kupić. Nie musisz być inżynierem, by zrozumieć ich obsługę. Zostały przez nas zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich detali: zapewnią wiele lat bezawaryjnej pracy i świetnie wyglądają w twoim salonie lub na stoliku ze sprzętem.

Możesz zbudować kompletny system audio lub system kina domowego wyłącznie z komponentów BasX. Przeżyjesz dzięki temu niespotykane wrażenia. Możesz również dodać jedno lub dwa urządzenia BasX do istniejącego systemu. Droga najlepszego brzmienia nie musi być skomplikowana i związana z wielkimi wydatkami.

 

BasX: Przemyślane funkcje

Wzmacniacz mocy Emotiva BasX A-150 jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne w doskonałym urządzeniu audio: wydajny zasilacz, układ wzmacniający klasy AB o krótkich ścieżkach, wysokiej klasy niezbalansowane gniazda wejściowe oraz terminale głośnikowe a także wejście i wyjście sygnału wyzwalacza. Audiofilski system ochrony przed uszkodzeniami jest całkowicie transparentny brzmieniowo, pozwala jednal uniknąć awarii związanych z nagłymi zmianami napięcia zasilania.

 

BasX: Potęga brzmienia

Wzmacniacz mocy BasX A-150 zapewnia audiofilskie brzmienie. Pokazują to również wyniki pomiarów: 75W RMS na kanał [dla 8] ze zniekształceniami THD mniejszymi niż 0,1% i stosunkiem sygnału do szumu na poziomie 120dB przy pełnej mocy wyjściowej.

 

BasX: Prostota obsługi

Choć BasX A-150 oferuje świetne brzmienie, nie musisz mieć doktoratu, aby go zainstalować i używć. Po prostu włącz wtyczkę do gniazdka a urządzenie samo rozpozna napięcie zasilania [115 lub 230V AC]. W zestawie dołączyliśmy przewód zasilający wysokiej klasy, ale możesz go odłączyć w celu eksperymentów z innymi przewodami wyposażonymi w standardową wtyczkę IEC. Terminale głośnikowe współpracują równie dobrze ze wszystkimi typami zakończeń przewodów: widełkami, wtykami bananowymi i gołymi końcówkami.

 

BasX: Jakość i trwałość

Wzmacniacz mocy BasX A-150 jest zaprojektowany i zbudowany z myślą o wielu lat bezproblemowej pracy: stalowa obudowa, aluminiowy panel przedni, wysokiej klasy komponenty, precyzyjny montaż... Wierzymy, że będziesz cieszył się wzmacniaczem mocy BasX A-150 bardzo, bardzo długo. Naszą pewność potwierdzamy pełną trzyletnią gwarancją.

 

BasX A-150

Stereofoniczny wzmacniacz mocy BasX A-150 może służyć w systemie stereo lub do napędzania dwóch kanałów w systemie kina domowego. Po prostu: przyda się wszędzie tam gdzie potrzebne są dwa kanały doskonałego wzmocnienia.

Wyjątkowe brzmienie. Doskonała wartość.

 

 

Najważniejsze cechy

- Doskonale brzmiące stopnie wyjściowe klasy A/B: zapewniają gładkie, detaliczne brzmienie z niesamowicie naturalnym obrazowaniem bez cienia ziarnistości i ostrości.

- Szerokie pasmo przenoszenia z niewielkim szumem: usłysz wszystko na co pozwala źródło sygnału.

- Wydajny zasilacz liniowy: olbrzymi transformator toroidalny i wydajność prądowa pozwalająca napędzić nawet najtrudniejsze kolumny.

- Doskonała jakość montażu, najlepsze elementy: lata bezproblemowej obsługi.

- Obustronne płytki z laminatu FR4: montaż przewlekany pozwala na otymalizację przebiegu ścieżki sygnału i minimalizację ilości połączeń punkt-do-punktu.

- Totalna stabilność: zaprojektowane do pracy w prawdziwym świecie, z prawdziwymi kolumnami.

- Stalowa obudowa 2RU z aluminiowym frontem: doskonały wygląd i ochrona wnętrza.

- Trwałe terminale głośnikowe: kompatybilne z wszystkimi końcówkami przewodów głośnikowych.

- Wyjście i wejście wyzwalacza: pozwala na włączanie wzmacniacza BasX przez inne urządzenia oraz na sterowanie innymi urządzeniami do niego podłączonymi.

- Audiofilskie układy ochronne: transparentne brzmieniowo chronią wzmacniacz przed uszkodzeniem.

- Zgodność z napięciem zasilającym na całym świecie: BasX dostosowuje się do napięcia 115 lub 230V AC 50/60Hz.

- Standardowe gniazdo IEC: umożliwia stosowanie audiofilskich przewodów zasilających.

- Trzyletnia gwarancja: pozwala cieszyć się brzmieniem BasX przez długie lata.

Liczba kanałów: 2

Moc na kanał [2 kanały aktywne]: 75W/8Ohm, 150W/4Ohm

Klasa pracy wzmacniacza: AB

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz +/- 0.07dB

Odpowiedź częstotliwościowa: 5 Hz - 80 kHz +/- 1.8 dB

THD + N: <0,02% [wg krzywej A]; moc nominalna, 1kHz, 8Ohm

Sygnał/szum: > 120dB [wg krzywej A]; moc nominalna, 8Ohm, > 100dB [wg krzywej A]; 1W, 8Ohm

Współczynnik tłumienia: >500 dla 8Ohm

Wejścia: Niezbalansowane RCA, po jednym na kanał

Czułość wejścia: 1,2V

Impedancja wejściowa: 27 k

Wzmocnienie: 29dB

Wyjścia: Terminale głośnikowe, pozłacane

Minimalna rekomendowana impedancja kolumn: 4Ohm

Zasilacz: Zasilacz liniowy z transformatorem toroidalnym

Trigger: Wejście 5-12V AC/DC, Wyjście 12VDC

Rozmiary [S/G/W]: 43,2 x 34,3 x 7,9 cm [bez gniazd]

Ciężar bez opakowania: 7,0 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie